Seagate Expansion 1TB Ta┼?─▒nabilir USB 2.0 Hard Disk

Fiyat: 142

Genel Özellikler :

Seagate harici ta┼?─▒nabilir diskler, kompakt ve yan─▒n─▒zda ta┼?─▒mak için idealdir. Bilgisayar─▒n─▒za an─▒nda daha fazla depolama alan─▒ ekleyin ve seyahate ç─▒kt─▒─?─▒n─▒zda büyük dosyalar─▒ yan─▒n─▒zda ta┼?─▒y─▒n.

Ayarlama çok basittir; tek bir USB kablosunu ba─?lad─▒─?─▒n─▒zda çal─▒┼?maya haz─▒rd─▒r. Disk, gücünü USB kablosundan ald─▒─?─▒ndan, harici bir güç giri┼?i gerekmez. Ayr─▒ca Windows® i┼?letim sistemi taraf─▒ndan otomatik olarak tan─▒nd─▒─?─▒ndan, herhangi bir yaz─▒l─▒m kurman─▒z veya herhangi bir ┼?ey yap─▒land─▒rmak gerekmez. Dosyalar─▒ kaydetmek de çok kolayd─▒r, çünkü bunlar─▒ ta┼?─▒y─▒p b─▒rakmak yeterlidir.

Sadece kullan─▒m─▒ basit olmakla kalmaz, ayn─▒ zamanda h─▒zl─▒d─▒r ve enerji tasarrufu da sa─?lar. USB 1.0 ile geriye dönük uyumlulu─?u bulunan USB 2.0  ba─?lant─▒s─▒ ile h─▒zl─▒ veri aktarma h─▒z─▒n─▒n keyfini ç─▒kar─▒n. Tümle┼?ik güç yönetimi, enerji tasarrufu sa─?layan bir çal─▒┼?ma garanti eder.

Kalite ve Güvenilirlik
Seagate, 30 y─▒ld─▒r kan─▒tlanm─▒┼?, güvenilir depolama çözümleri sunmaktad─▒r. Seagate, 2010 y─▒l─▒ndan beri 1,5 milyardan fazla sabit disk satt─▒ ve kaliteli ürünlerinin arkas─▒nda durmaya devam ediyor.Önemli Özellikler
• Tak-çal─▒┼?t─▒r — hiçbir yaz─▒l─▒m kurmak gerekmez;
• Dosyalar─▒ kaydetmek için ta┼?─▒-b─▒rak yeterlidir;
• Gücünü USB üzerinden al─▒r;
• Tümle┼?ik güç yönetimi, enerji tasarrufu sa─?layan bir çal─▒┼?ma garanti eder.

Teknik Özellikler :

Marka
Seagate
Model
2.5" 1 TB Expansion USB 2.0
Ürün Kodu
ST910004EXD101-RK
Disk Tipi
Ta┼?─▒nabilir
Kapasite
1 TB
Arabirim
Super Speed USB 2.0
Dönü┼? H─▒z─▒ (RPM)
-
Veri Transfer H─▒z─▒
3 Gb/s (Max)
Disk Boyutu
2.5" inch
Arabellek
-
Media Center
Yok
FireWire
Yok
E-Sata
Yok
Ethernet
Yok
Harici Güç Adaptör
Yok
Renk
Siyah
Boyutlar
-
Uyumlu ─░┼?letim Sistem
Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP ile çal─▒┼?─▒r
Kutu ─░çeri─?i
Harici ta┼?─▒nabilir sabit disk
USB 2.0 kablosu
H─▒zl─▒ ba┼?lang─▒ç k─▒lavuzu
A─?─▒rl─▒k
-
Garanti Süresi
24 Ay
Tipi
Ta┼?─▒nabilir
Garanti Süresi
24 AyÜrünlere ait özellikler üreticilerin internet sitelerinden al─▒nmaktad─▒r. Yaln─▒zca bilgi verme amaçl─▒d─▒r. Ürün bilgilerindeki hatalardan dolay─▒ Bodtech sorumlu tutulamaz. Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden de─?i┼?iklik yapma haklar─▒ sakl─▒d─▒r.