WD 2.5" 500 GB Elements SE Portable USB 3.0 /Siyah

Fiyat: 106.5

Genel Özellikler :

Basit, h─▒zl─▒ ve ta┼?─▒nabilir

USB 3.0 ve USB 2.0 uyumlulu─?u.

Bugün ve yar─▒na ba─?lanabilmek için evrensel uyumluluk. ┼?imdi USB 2.0 ve haz─▒r oldu─?unuzda USB 3.0 cihazlar─▒n─▒z ile sorunsuz bir ┼?ekilde çal─▒┼?─▒r.

Küçük bir kasada yüksek kapasite.
Küçük ve hafif tasar─▒m, yüksek kapasiteli depolama imkan─▒ sunar ve WD Elements SE ta┼?─▒nabilir sabit sürücüleri, önemli dosyalar─▒n─▒ yan─▒nda ta┼?─▒mak isteyen ve kaliteye önem veren mü┼?teriler için ideal bir yard─▒mc─▒ haline getirir.
   
─░çten d─▒┼?a WD kalitesi.
Verilerinizin sizin için önemli oldu─?unu biliyoruz. Bu nedenle bu sürücüyü, dayan─▒kl─▒l─▒k ve darbelere kar┼?─▒ uzun vadeli güvenilirlik için zorlu ┼?artlara uygun olarak ürettik. Bu yüzden sürücüyü tarz ve koruma için özel olarak tasarlanm─▒┼? sa─?lam bir muhafaza ile koruyoruz.
       
Maksimum aktar─▒m h─▒zlar─▒.
WD Elements SE ta┼?─▒nabilir sabit sürücü, bir USB 3.0 ba─?lant─▒ noktas─▒na ba─?land─▒─?─▒nda, veri aktar─▒m─▒ için maksimum performans sa─?lar. HD filmlerin tamam─▒n─▒ USB 2.0 ile harcanan sürenin çok daha az─▒nda aktar─▒n.*

*USB 2.0 ile 480 mb/sn'e kar┼?─▒l─▒k USB 3.0 ile 5 Gb/sn kadar yüksek aktar─▒m h─▒z─▒na dayan─▒r. Performans, kullan─▒c─▒n─▒n donan─▒m ve sistem yap─▒land─▒rmas─▒na ba─?l─▒ olarak farkl─▒l─▒k gösterebilir.
   
PC performans─▒n─▒ iyile┼?tirin.
Dahili sabit sürücünüz doldu─?unda PC'niz yava┼?lar. Dosyalar─▒ silmeyin. Dosyalar─▒ WD Elements SE ta┼?─▒nabilir sabit sürücünüze aktararak dahili sabit sürücünüzdeki alan─▒ bo┼?alt─▒n ve bilgisayar─▒n─▒z─▒n performans─▒n─▒ yeniden yükseltin.
   
Windows için biçimlendirilmi┼?tir.
NTFS format─▒nda biçimlendirilmi┼?tir ve Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 ile uyumludur. Mac için de yeniden biçimlendirilebilir.

Teknik Özellikler :

Marka
Western Digital
Model
WD 2.5" 500 GB Elements SE Portable USB3.0 / Siyah
Ürün Kodu
WDBPCK5000ABK-EESN
Disk Tipi
Ta┼?─▒nabilir
Kapasite
500 GB
Arabirim
USB 3.0 ve 2.0 uyumlu
Dönü┼? H─▒z─▒ (RPM)
-
Veri Transfer H─▒z─▒
(USB 3.0) 5 Gb/s (Max)
(USB 2.0) 480 Mb/s (Max)
Disk Boyutu
2.5" inch
Arabellek
-
Media Center
Yok
FireWire
Yok
E-Sata
Yok
Ethernet
Yok
Harici Güç Adaptör
Yok
Renk
Siyah
Boyutlar
Yükseklik 19 mm,Derinlik 113 mm,Geni┼?lik 78 mm
Uyumlu ─░┼?letim Sistem
Windows XP, Windows Vista, Windows 7 için NTFS dosya format─▒nda biçimlendirilmi┼?tir,
Mac OS X, Tiger, Leopard, Snow Leopard (yeniden biçimlendirme gerektirir)
Kutu ─░çeri─?i
-
A─?─▒rl─▒k
210 g
Garanti Süresi
24 Ay
Tipi
Ta┼?─▒nabilir
Garanti Süresi
24 AyÜrünlere ait özellikler üreticilerin internet sitelerinden al─▒nmaktad─▒r. Yaln─▒zca bilgi verme amaçl─▒d─▒r. Ürün bilgilerindeki hatalardan dolay─▒ Bodtech sorumlu tutulamaz. Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden de─?i┼?iklik yapma haklar─▒ sakl─▒d─▒r.